Hizmetlerimiz

KURULUM HİZMETLERİ

Firmamız müşterilerine satışını yapmış olduğu ürünlerin montajı ve kurulumu ile ilgili hizmetlerinin yanı sıra mevcut sistem ve ürünlerinin başka bir lokasyona taşınıp yeniden kurma hizmetlerini de sunmaktadır. Montaj ve konfigürasyon işlemleri dalında uzman ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir.

SATIŞ SONRASI DESTEK HİZMETLERİ

Firmamız satmış olduğu ürünlerin satışı sonrasında sorun veya isteğe bağlı olarak gerek yerinde servis gerekse mümkün olduğu takdirde uzaktan erişim ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız satış sonrası destek veremeyeceği hiçbir ürün ve hizmeti müşterilerine sunmamaktadır.

BAKIM HİZMETLERİ

Müşterilerimiz tercih ettikleri takdirde bakım ve servis sözleşmesi yaparak sistemlerinin periyodik aralıklarla kontrol edilip bir arıza durumunda hızlı ve öncelikli bir şekilde müdahale edilmesi hizmetlerinden yararlanabilirler. Firmamız yapılan anlaşmaya bağlı olarak genelde bu hizmeti haftanın 7 gün 24 saati sunar. Bakımanlaşması yaptığımız müşterilerimiz için hızlı yedek parça temin hizmetimiz bulunmaktadır. Bakım ve Servis sözleşmesine sahip müşterilerimiz hizmet bakımından önceliklidirler.