Çözümlerimiz

HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde birçok marka ve model haberleşme sistemi bulunmaktadır. Her bir sistemin standart fonksiyonlar dışında kendine has özellik ve avantajları bulunmaktadır. Aynı zamanda teknik konularda da uzman olan satış ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gözden geçirip yapmış oldukları sistem analizlerine bağlı olarak müşterilerimize ihtiyaçları oldukları ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda maksimum verim alabilecekleri ürün ve hizmetleri belirlemektedirler. Bu da müşterilerimize hem ekonomik hemde teknolojik avantajlar sağlamaktadır.

VOIP ÇÖZÜMLERİ

Farklı lokasyonlarda ofisleri bulunan müşterilerimize VOIP özellikli haberleşme sistemleri sunmaktayız. Bu sayede kurum içi haberleşme farklı lokasyonlarda arasında da hem ücretsiz hem de tam bir entegrasyon sistemi içerisinde sanki aynı santrali kullanıyorlarmış gibi görüşme yapmalarını sağlamaktadır. Bu da kurumun çalışma verimini artırarak ticari anlamda maksimum fayda sağlamaktadır.

OTEL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

Sunmuş olduğumuz otel tipi sistemler sayesinde MICROS Fidelio FIAS protokolü ile otel yazılımı ve santral arasında bağlantı kurulabilmektedir. Bu bağlantı sayesinde otel müşterisi CHECK IN olduğunda ilgili oda telefonunun arama yetkisi açılabilir, CHECK OUT olduğu zaman da yetkisi kapatılabilir. Yapılan tüm aramalar da otel yazılımına iletilip müşteri faturasına yansıtılabilir. Ayrıca ‘ house keeping ‘ personeli oda telefonundan ilgili kodları tuşlayarak otel yazılımına odanın durumu ve mini bar harcamaları ile ilgili bilgileri iletebilir.

DECT HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

Sunmuş olduğumuz DECT sistemleri ile kullanıcıların masalarında herhangi bir kablo alt yapısı gerekmeden kablosuz haberleşmeden maksimum ses kalitesi ve verim ile yararlanmalarını sağlıyoruz. Hatta IP tabanlı DECT sistemler ile çok lokasyonlu kurumlarda merkez bağlantılı sistemler kurularak diğer lokasyonlarda herhangi bir telefon santrali ihtiyacı duyulmaksızın kablosuz iletişim sağlanabilmektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

%100 yerli üretim yazılım alt yapısıyla müşterilerimize çağrı merkezi sistemleri sunmaktayız. Uluslararası standartta hazırlanan bu sistemler yüksek kapasitelerde çağrıyı karşılayıp işleyebilmekte ve firmanın kendi müşterilerine sunmuş olduğu hizmet kalitesini maksimuma çıkarmaktadır. Müşterilerimize çağrı merkezi konusunda projeye bağlı olarak ücretsiz demo hizmeti sunmaktayız.

SES KAYIT ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde birçok ticari işlem hala telefon üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden telefon görüşmelerinde yanlış anlamalar  yüzünden birçok ticari sorun yaşanabilmektedir.  Bu yüzden müşterilerimize ihtiyaçları olan ve telefon sistemlerinin yapısına uygun ve entegre olan VOIP, ISDN ve Analog hatların görüşme kayıtlarını ve raporlarını alabilen %100 yerli ses kayıt sistemleri sunmaktayız.

GÜVENLİK KAMERA ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde birçok marka ve model kamera sistemi bulunmaktadır ancak maalesef çoğu zaman uygun maliyetlerle alınan bu sistemler maalesef güvenlik sorunlarına yol açmaktadırlar. Müşteri güvenliğinin hassasiyetinin farkında olarak müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir projelendirme yapıp doğru ürün ve sistemi müşterilerimize sunmaktayız.  Ürün portfoyümüzde IP, Dijital ve Analog kamera sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimizin iOS ve Android uyumlu mobil aygıtlardan kolay ve pratik bir şekilde izlenebiliyor olmasına özen gösteriyoruz.